top of page

Einde Seizoen 2020-2021

De laatste speeldagen van het seizoen zijn alweer aangebroken. De laatste dagen waarop gespeeld kan worden zijn als volgt:


- Vrijdag 09 juli 2021

- Dinsdag 13 juli 2021

- woensdag 14 juli 2021


Het is nog steeds noodzakelijk om een speelplek te reserveren. Een speelplek reserveer je hier.

16 weergaven

Recente blogposts

Alles weergeven

Versoepelingen Coronamaatregels

Met ingang van 05-06-2021 worden er weer een aantal coronamaatregelen versoepeld of losgelaten. Zo zullen de kleedkamers en douches weer opengaan en mag er weer gedubbeld worden! Een overzicht van all

Wij zijn weer open!

Het kabinet heeft groen licht gegeven om over te gaan naar stap 2 van het openingsplan. Dit betekend dat wij met ingang van woensdag 19 mei 2021 de zaal weer kunnen betreden! Hierbij willen we je graa

BCV Coronadashboard

Even niet meer zeker wat je bij onze club niet of juist nog wel mag doen? Bekijk snel het BCV coronadashboard!

Comments


bottom of page