Inschrijven Recreantentraining 2020 nu mogelijk!

Ook dit jaar organiseert BC Vianen weer een recreantentraining! Tijdens deze training wordt wekelijks een uur lang training gegeven aan recreanten en beginnende competitiespelers. Dit jaar zullen de trainingen lopen van 04 maart tot en met 03 juni 2020.


Kleine wijzigingen

In tegenstelling tot vorig jaar zullen de deelnemers opgesplitst worden in twee groepen en zal iedere groep om de week een uur training hebben. Ook anders dit jaar is dat de trainingen op de laatste avond worden afgesloten met een vriendschappelijk en gezellig minitoernooi. Een mooie gelegenheid om de geleerde technieken toe te passen!


Inschrijven

Inschrijven kan zowel handmatig via de uitgedeelde inschrijfkaarten, als digitaal via de website. Digitaal inschrijven wordt aanbevolen aangezien dit de organisatie veel tijd scheelt!

!!! LET OP !!!

  • Inschrijven mogelijk tot 26 februari 2020

  • Digitale aanmeldingen hebben voorrang op handmatige

  • VOL = VOL


Inschrijven of meer informatie? Bekijk dan de evenementpagina van de recreantentraining.

Recente blogposts

Alles weergeven

Gedeeltelijke sluiting BC Vianen

Beste leden, In verband met het oplopende aantal besmettingen omtrent het Coronavirus heeft de overheid besloten om aanvullende maatregelen te nemen. Dit betekend dat BC Vianen per direct gesloten is

Coronavirus Update 04-07-2020

Beste Badmintonners, Zoals jullie ongetwijfeld hebben meegekregen heeft het kabinet besloten om vanaf 01 juli de deuren van sporthallen weer te openen, wat betekend dat we weer binnen mogen gaan badmi

Buitenbadminton vanaf 19 juni

We zijn verheugt om jullie te kunnen melden dat de sportspullen weer tevoorschijn gehaald kunnen worden! Vanaf vrijdag 19 juni is er namelijk de mogelijkheid om op de buitenvelden achter Helsdingen te

Wegens het Coronavirus is BC Vianen gesloten

Klik hier voor meer informatie

BCV Strook.JPG

Badminton, is dat wat voor jou?

Badminton is een snelle sport en goed voor je conditie. Kom het een maand gratis proberen! Loop binnen op een vrijdagavond of maak een afspraak.

TIP! Neem vast een kijkje bij onze club

Welkom bij BC Vianen
Welkom bij BC Vianen