Vianen 1 goed op weg!

Het eerste team van Badminton Club Vianen is het nieuwe seizoen goed begonnen: zij wonnen de eerste vier wedstrijden allemaal met maar liefst 8-0!


Zij behaalden de zeges op Netwerk 2 (Ede), Krommerijnstreek 2 (Odijk), BC Druten 2(Druten) en BC Thiela 4 (Tiel). De laatste wedstrijd was een uitwedstrijd tegen Thiela op zondag 6 oktober, en ging Vianen gemakkelijk af. Pascal Overbeek en Jorn Steehouder wonnen de herendubbel met 6-21/10-21, en Angela Steehouder en Miranda Overbeek versloegen hun tegenstanders met 11-21/14-21. Ook alle singles gingen soepel naar Vianen, namelijk met 4-21/15-21 (Jorn), 6-21/8-21 (Miranda), 8-21/12-21 (Pascal) en 10-21/7-21 (Angela).


In de mixpartijen was Vianen eveneens een maatje te groot voor Thiela: broer en zus Pascal en Miranda zegevierden met 7-21/12-21 en het andere broer en zus koppel Angela en Jorn won met 15-21/9-21.

Na deze vier overwinningen staat Vianen ruim aan kop in de poule. Op 1 november is de volgende wedstrijd, tegen de nummer 2: USV Hercules 6.  

Recente blogposts

Alles weergeven

Coronavirus Update 04-07-2020

Beste Badmintonners, Zoals jullie ongetwijfeld hebben meegekregen heeft het kabinet besloten om vanaf 01 juli de deuren van sporthallen weer te openen, wat betekend dat we weer binnen mogen gaan badmi

Buitenbadminton vanaf 19 juni

We zijn verheugt om jullie te kunnen melden dat de sportspullen weer tevoorschijn gehaald kunnen worden! Vanaf vrijdag 19 juni is er namelijk de mogelijkheid om op de buitenvelden achter Helsdingen te

Update Coronavirus

Beste Badmintonner, Hierbij willen we je graag een update geven over hoe BC Vianen omgaat met het Coronavirus en wat dit voor jou als lid betekent. Mochten er nog nieuwe ontwikkelingen zijn hoor je de

Badminton, is dat wat voor jou?

Badminton is een snelle sport en goed voor je conditie. Kom het een maand gratis proberen! Loop binnen op een vrijdagavond of maak een afspraak.

TIP! Neem vast een kijkje bij onze club

Welkom bij BC Vianen
Welkom bij BC Vianen